Beylikdüzü'nde köşe koltuk döşemesi işimizden kareler

Konu koltuk döşeme olunca evinizde uzun vakitler geçirdiğiniz koltuk takımlarınız ve oturma gruplarınız bizler için ciddi öneme sahiptir.
Bu yüzden sosyal medyadan ve internet ortamından kısa bir araştırma yapıp Koltuk Dekorasyon Evine ulaşan, hakkımızdaki yorumlara ve referanslara itimat ederek bizleri arayan müşterimiz için Beylikdüzü'ne gittik.

Ücretsiz keşif ve tespit için Beylikdüzü'ne, adresine gittiğimiz müşterimiz, ferah bir salona ve salonun en güzel köşesinde şık ve konforlu bir köşe koltuk takımına sahipti.

Standart ölçülerin biraz üzerinde gayet geniş ve konforlu bir köşe koltuğa sahip müşterimiz yıllardır kullandığı modern kadife kumaşlarından oldukça memnun olduğundan yine aynı kumaştan farklı bir renk kaplama istedi ve mevcut sünger deformelerinin de yenilenmesini talep etti.

Kışlık perdelerine zıt bir renk olan mavi kadifeyi çok beğenen müşterimiz, yazlık perdeleri ile de uyumlu olması için krem renklerde bolca küçük minder ve dekoratif kırlentler istemiş ve gerekli kumaş, doku, desen seçimini yapmıştır.

Gerekli tüm anlaşmaları ve sözleşmemizi yaptıktan sonra teslim aldığımız köşe koltuk takımını atölyemize getirerek hızlıca işleme aldık.
Öncelikle eski kaplamaları söküldü ve deforme olan oturma süngerleri komple yenilendi.
Köşe koltuk iskeleti oldukça sağlam olduğundan tek kusurlu nokta olan oturma süngerleri değiştikten sonra aslına sadık kalınarak yeniden yeni kadife kumaşlar ile kaplamaya geçildi.
Sırt minderleri içinde bulunan silikon elyaflar havalandırıldı ve takviye edilerek daha canlı ve dolgun hale getirilerek yeni kılıfları takıldı.

Toplamda 1 haftayı bulan tamirat ve döşeme işi sonrası yenilenen köşe koltuk takımı son kontrollerin ardından güzelce ambalajlandı ve müşterimizin adresine doğru yola çıktı.
Kalitesine ve konforuna aşina olduğu köşe koltuk takımının yeni halini oldukça seven müşterimize yenilen ürününü güzel günlerde kullanmasını dileyerek servis işlemini sonlandırdık.

Sizlere bu işlemle ilgili öncesi ve sonrası referans görsellerimiz ile köşe koltuk döşeme işinin kısacık detaylarından bahsettik.
Dilerseniz Beylikdüzü koltuk döşeme sayfamızı inceleyerek Beylikdüzü'nde verdiğimiz tüm hizmetleri ve yaptığımız tüm işleri görebilir ve bizler hakkında daha detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Koltuk, sandalye ve oturma gruplarınızın tamir ve döşemesi için bizleri tercih etmeniz dileği ile...
Saygılarımızla

Koltuk Dekorasyon Evi


Koltuk Dekorasyon Evi İletişim