Ataşehirde ofis koltuklarınızı gün içinde, kısa sürede tamir ediyoruz.

Ataşehir ofis koltukları tamiri firması olarak sizlerden gelen ofis ve iş yeri koltukları tamir talebine gün içinde hızlı servislerimiz ile cevap vermekte, ve koltuk tamiratlarınızı yapmaktayız. Tamir için kullandığımız tüm yedek parçalar 1. sınıf ve garantili ürünlerdir. Dolayısı ile yaptığımız tamirlere ve değiştirdiğimiz tüm parçalara garanti veriyoruz. Çünkü bizler koltuk tamircisi olarak, bu koltuk neden bozuldu sorusunu kendimize sorup, bir daha aynı şekilde bozulmaması için en ideal tamir çözümlerini sizlere sunuyoruz.

Ofis büro koltuklarının arızları için Ataşehirde ofis koltukları yedek parçacısı için sokak sokak dolaşmanıza gerek yok. Bizleri arayıp whatsapp üzerinden resim attığınızda ihtiyacınız olan parçayı tespit edip sizlere fiyatını veriyoruz. Servis dahil fiyatımız ile ekiplerimiz adresinizde ofis koltuklarınızı tamir ederken sizler de kısa sürede hizmet almanın keyfini çıkartabilirsiniz. Ataşehir ofis koltukları yedek parçacısı olarak envanterimizde bir koltuğu oluşturan tüm parçalar mevcuttur.

Ataşehir koltuk tamiri

Ofis koltuklarınızın kaplaması mı eskidi süngeri mi çöktü? Ataşehirde büro koltuk döşeme hizmeti sunuyoruz.

Ataşehir ofis büro koltuk döşemecisi ihtiyaçlarınız için de hizmet veren firmamız, her türlü koltuk ve oturma gruplarınızın döşemesini yaparak, eski kaplamalarını yeni hale getirmektedir. Kaplama için sizlerden aldığımız ürünlerinizi sizlere yepyeni, bakımları yapılmış, sünger takviyeleri edilmiş ve gerekli temizliği yapılmış olarak ambalajlı bir şekilde teslim alırsınız. Üstelik eski büro koltuklarınızı yenilemek, yeni koltuk almaya göre maliyet olarak çok daha avantajlıdır. Kaldı ki Koltuk Dekorasyon Evi olarak yaptığımız tüm döşeme ve kaplama işlerine de garanti vermekte, eski ürünlerinizi mükemmel bir şekilde onararak teslim etmekteyiz. Ataşehir büro koltukları tamiri firması olarak sizlerin tüm sorunlarına çözüm olmaktayız


Ataşehirde Ofis Koltukları Tamiri Servis Bölgelerimiz

Barbaros Esatpaşa Ferhatpaşa İçerenköy Kayışdağı Küçükbakkalköy Yeni Çamlıca Yenisahra

Döşemesini ve tamirini yaptığımız koltuk türleri ve yedek parça çeşitleri

Çok geniş bir yelpazede olan ofis ve iş yeri koltuklarının hemen hemen hepsine tamir ve döşeme işlemi yapabilmekteyiz. Bununla birlikte yaptığımız belli başlı koltuk türleri şu şekildedir;

 • Müdür ve Yönetici Koltukları
 • İş yerlerinde kullanılan patron koltukları, müdür ve yönetici grubuna dair her türlü koltukların döşemesi ve tamirini yapmaktayız. Müdür ve yönetici koltukları, ahşap, plastik, demir, alüminyum ve fileli gibi çeşitli türlerde olabilir. Koltuğunuzun türü ne olursa olsun tamiratı ve kaplamasını yapmaktayız.

 • Personel, Çalışma ve Toplantı Koltukları
 • Ofis ve bürolarda en ağır yükü çeken, çalışan kesimin aktif bir şekilde kullandığı ve genelde en çok arızanın yada deformenin yaşandığı koltuklar olan personel ve çalışma koltuklarının da tamiratını ve yüz değişimlerini yapmaktayız. Yine bu koltuklarda, ahşap, plastik, demir, alüminyum ve fileli gibi türlerde olabilir. Ve yine hangi türde olursa olsun tamiratını ve döşemesini yapmaktayız.

 • Misafir ve Bekleme Koltukları
 • Üçlü, ikili, tekli bekleme koltukları gibi çoklu bir yapıya sahip olan ofis büro misafir ve bekleme koltuklarının da tamir ve döşemesini yapmaktayız.

 • Kanepe, Tabure ve Puflar
 • Ofis, büro, cafe, restaurant, kahvehane vb gibi mekanlarda kullanılan, kanepeler, tabureler, puflar, berjerler gibi dönerli bir yapıya sahip olmayan sabit oturma gruplarının da gerekli bakımı, onarımı ve kaplaması yapılmaktadır.

 • Konferans Koltukları ve Sandalyeler
 • Birçok farklı modelde karşımıza çıkan ofis ve iş yeri sandalyeleri ile genel de okul, sinema salanları, büyük ve kurumsal işletmelerde bulunan her türlü konferans ve sunum odalarında yer alan konferans koltukları ve sandalyelerinde tüm onarımlarını ve yedek parça değişimlerini yapmaktayız.

 • Kuaför ve Berber Koltukları
 • Bayan kuaför salonları, güzellik ve bakım merkezleri, berber dükkanları epilasyon ve ağda merkezleri, masaj salonları gibi iş yerlerinde kullanılan saç kesme koltukları, saç yıkama koltukları, tıraş koltukları, masaj sedyesi, epilasyon masası gibi sektörel koltuklarında döşemesini yapmakta ve yedek parça arızalarını tamir etmekteyiz.

 • Cafe ve Restaurant Koltukları
 • Cafe sedirleri, kanepeleri, berjerleri ve cafe koltukları ile restaurantlarda kullanılan her türlü sandalye ve tekli koltuklarında kaplamalarını ve diğer tüm arızalarını yapmakta ve onarmaktayız.

 • İnternet Cafe ve Playstation Koltukları
 • İnternet cafeler koltukların tamiratı söz konusu olduğunda çok sık işlem gören işletmelerdir. Aynı zamanda playstation cafeler de çok ça tamirat ve kaplama talep eden bir diğer iş yerleridir. Firmamız diğer tüm işletmelerin oturma gruplarına verdiği hizmeti internet cafeler ile playstation cafelere de vermektedir.

Ofis koltukları parçaları

Ataşehir ofis koltukları olarak her türlü arızalı koltuk durumunda yedek parça tamirleri yapmaktayız. Bir ofis koltuğunu oluşturan tüm parçalar firmamızda mevcuttur. Bunlar;

 • Ofis Koltuk İskeletleri
 • Bürolar ve iş yerlerinde kullanılan büro koltuklarının onlarca farklı modelde ve türde iskeletleri mevcuttur. Ahşap iskelet, dökme sünger (poliüretan) demir iskelet gibi koltuk gövdeleri mevcuttur. Koltuk Dekorasyon Evi ofis koltuk iskeletleri tamiri ve değişimi yapmaktadır.

 • Büro Koltuk Kolları
 • Plastik kol, ahşap kol, demir kol, alüminyum kol gibi türlerde ve yüzlerce farklı modelde olan kolçakların tamir ve değişimlerini de yapmaktayız.

 • Mekanizmalar
 • Tek kollu mekanizma, çift kollu mekanizma, çift kollu kuyruklu mekanizma, ithal senkron mekanizma ve türleri, sabit mekanizma, gibi seçenekleri olan mekanizmalar, fonksiyonel ve delik aralıklarına göre değişiklik gösterir. Firmamız her türden ithal ve yerli mekanizma çeşitlerine sahip olmakta ve tamir değişim işlerini yapmaktadır.

 • Amortisör Grupları ( Hidrolik ve Pistonlar)
 • Class1, Class2, Class3, Class4 gibi kalite seviyelerinde ve siyah boyalı-krom gibi imalat seçenekleriyle satışa sunulan koltuk pistonlarının arızalanması durumunda değişimi de firmamızca yapılmaktadır.

 • Ofis Büro Koltuk Ayakları
 • En çok bozulan parçalardan bir tanesi koltuk ayaklarıdır. Plastik ayak, ahşap ayak, demir ayak, alüminyum ayak gibi seçenekler ile piyasada onlarca farklı modelde bulunan ayakların tamir ve değişimleri de firmamızın sizlere sunduğu bir başka hizmettir. Eğer ofis koltuğunuzun ayağı kırıldıysa en uygun tamir fiyatları ile en kaliteli büro koltuğu ayakları bizde.

 • Büro Tipi Koltuk Tekerleri
 • Dönerli koltuklarınızın en hassas ve en ağır yükü çeken parçasıdır koltuk tekerleri. Piyasada standart imalatta plastik siyah teker kullanılmaktadır. Fakat bu tekerler en zayıf teker grubudur. Bizler sizlere "kırılmaz ofis koltuğu tekerlekleri" başta olmak üzere birbirinden güzel ve kaliteli koltuk tekerlekleri sunuyor, uygun fiyatlarla ayağınıza kadar getiriyoruz.

Başlıca ofis büro koltukları arızaları ve çözümleri

Büro koltuklarınızda meydana gelen başlıca arızalar ve çözüm yolları nedir uzman gözüyle bir inceleyelim.

Yükselmeme / Alçalmama / Kendiliğinden Yükselip alçalma / Zamanla Aşağı İnme

Koltuklarda yükselme alçalma hareketini yapan parça amortisördür. Bir başka deyişle hidrolik/pistondur. Şayet koltuklarınız eskisi gibi yükselip alçalmıyor yada kendi kendiliğine inip kalkıyorsa, yada zamanla yavaşça düşüyor ise bu parçanın bozulduğuna işarettir.Gazlı e hidrolik sistemle çalışan bu parçaların maalesef tamiri mümkün değildir. Sadece parça değişimi ile bu arızayı gidermek mümkündür. İnternet üzerinde amortisör ve hidrolik satışları mevcuttur lakin her amortisör iyi kalite değildir. Bu yüzden amortisör alırken kalitesinden emin olmak gerekir.

Koltuğun Sabit Durmaması, Sağa Sola Yalpalanması Yahut Geriye Düşmesi

Şayet koltuğunuzda denge problemleri var ise ve istemsiz bir şekilde yalpalıyor yada geriye düşüyor ise bu durumda iki parçanın bozulması söz konusu olabilir. 1.si ve en çok yaşanan arıza koltuk mekanizmasının kırılmasıdır. Amortisör bağlantı yerindeki kaynaklı bölgenin kırılması en çok rast gelinen arıza durumudur. 2. seçenekte ise amortisör arızası vardır. Amortisörün yükselen parçası ile gövdesinin çapları birbirinden farklıdır. Ve her iki parça da birbirine plastik bir çember vasıtası ile odaklanmıştır. Bu plastik çemberin kırılması sonucu çap olarak ince olan yükselen amortisör parçası gövdenin içinde başıboş dengesiz bir hareket yapacak ve buda koltuğun denge kaybetmesine sebep olacaktır. Bu iki senaryoda da tam olarak arızanın nereden ve hangi parçadan kaynaklandığını öğrenmek ve o parçanın yenisi ile değiştirilmesini sağlamak gerekir.

Ayak ve Teker Kırılmaları Yada Hareket Kabiliyetini Yitirmeleri

Ayak ve teker kırılmalarında yapılacak tek şey bu parçaları değiştirmektir. Lakin bazen ayak ve tekerler kırılmasa da hareket kabiliyetini yitirirler. Bu genelde kırılmayan tekerlerin arasında dolaşan iplik, saç kılı vb atıkların tekerin dönmemesine yol açtığındandır. Bazen bazı durumlarda tekerler gayet iyidir ayak ta sağlamdır buna rağmen koltuk yine hareket etmekte zorlanır. Bunun sebebi de plastik ayakların yorgunluk sonucu esnek hale gelmesidir. Plastik ayak üzerindeki yükün basıncı sonucu esnemesi tekerlerin dik durmasına engel olur. Dik durmayan teker kuvvet noktasından saptığı için yan duracak ve hareket kabiliyetini yitirecektir. Bu gibi durumlarda yapılması gereken şey, arızayı tespit ederek, değişimini sağlamaktır. Ayrıca bilinmesi gerekir ki sağlıklı bir harekete sahip olmayan tekerler, koltuğun diğer parça ve kısımların da bozulmasına sebebiyet verir. Çünkü hareket enerjisini aktaran parça tekerdir. Teker hareket enerjisini sağlıklı aktarmaz ise, hareket enerjisi koltuğun en zayıf parçasının yıpranmasına yahut kırılmasına sebebiyet verebilir. Firmamız sizlere koltuk bakımını ve tamirini profesyonel olarak yapmakta ve sizleri ciddi koltuk masraflarından kurtaracaktır.