Bakırköy koltuk tamiri firması olarak döşeme ve tamirat işleri yapmaktayız.

Bakırköy koltuk tamiri firması olarak amacımız ev ya da ofisinizde kullanılan, arızalı ya da kaplaması deforme olmuş koltuklarınızın kaderinin artık çöp olmaması! Birbirinden deneyimli usta kadromuz ile her türlü koltuk döşeme ve koltuk tamirat işleri garantili ve hızlı bir şekilde yapılmaktadır. Üstelik kişiye özel ödeme planları ile aile ve firma bütçenize ekstra yük oluşturmadan koltuklarınızı restore ettirebilecek ve yeni koltuk almayıp daha karlı çıkabileceksiniz!

Bakırköy koltuk döşeme olarak Bakırköy geneli ücretsiz servislerimiz ile ürünlerinizi adresinizden alıp adresinize teslim eden firmamız kurumsal ve bireysel birçok koltuk tamirat ve döşeme işleri yapmaktadır. Genel olarak ;

 • Ev koltuğu tamiri ve döşemesi,
 • Ofis büro koltuğu imalatı, döşemesi, bakımı ve yedek parça tamiri,
 • Restaurant, cafe, bar ve işyeri koltukları imalatı, döşemesi ve tamiri,
 • Berber ve kuaför koltukları tamiri ve döşemesi,
 • Hastane, otel, pansiyon vs vs koltukları imalatı,tamiri ve döşemesi,
 • Berjer imalatı, tamiri ve döşemesi,
 • Sandalye imalatı, döşemesi ve tamiri,
 • Hakiki deri koltuk döşeme ve imalatı,
 • Özel ölçü koltuk takımı imalatı,
 • Kapitoneli Chesterfield koltuk döşemesi ve imalatı,
 • Tv koltuğu Tamiri ve döşemesi,
 • Masaj koltuğu Tamiri ve döşemesi,
 • Klinik koltukları tamiri ve döşemesi
 • Koltuk minder dikimi,
 • Koltuk kılıfı dikimi,
 • Koltuk iskelet tamiri ve cila renk değişimleri
yapmaktayız. Ayrıca firmamız yaptığı tüm tamir ve döşeme işlerinde 2 yıl işçilik ve kullanılan malzeme garantisi vermektedir. Ücretsiz olarak koltuk ve ürünlerinizi adresinizden alıyoruz ve hiçbir ücret talep etmeden İstanbul geneli herhangi bir adrese ücretsiz bir şekilde teslim ediyoruz. Bakırköy koltuk tamircisi olarak sizlere en iyi hizmeti en uygun fiyatlara sunmanın derdi içerisindeyiz.


Bakırköyde koltuk kaplama, koltuk tamir ve imalat işlerimiz

Bakırköyde ev tipi koltukların tamiratlarını ve döşemelerini yapmaktayız.

Bakırköy koltuk döşeme olarak evlerimizde kullandığımız koltuklar zamanla eskimeye ve deforme olmaya başladığında sizlerin yanındayız. Yada aradan geçen zaman severek aldığınız ürünlerinizden sıradanlık sezmenize ve değişiklik istemenize sebep olabilir. Bu noktada çözüm her zaman yeni oturma grupları alarak yüksek paralar ödemek değil.Bakırköy koltuk döşeme yaptırarak koltuklarınızı ilk günkü gibi canlı ve dolgun hale getirebilir, hayalinizdeki renk kombinasyonlarınızı yüzlerce kumaş ve deri renklerinden dilediğinizi seçerek gerçekleştirebilirsiniz.
Halk arasında koltuk kaplama ya da kumaş yenileme denildiği anda akla ilk gelen eski kumaşın ya da kaplamanın sökülerek ya da sökülmeyerek yeni kaplamanın yapılması gibi basit bir işlem gelebilir. Fakat koltuk döşeme gerçek manada, oturma grubunun komple sökülmesi, iskelete kadar inilerek varsa iskelet arızalarının tamir edilmesi, akabinde eski lastik kolon ya da yayların değiştirilerek koltuk iskeletinin tekrar süngerlenmesi ve bu esnada sünger hata ve yıpranmalarının tamiri gibi zorlu ve zahmetli bir süreçten sonra yapılan en son kaplama işidir. Dolayısı ile koltuk döşeme ve kaplama yapılan bir koltuk sıfır üretim koltuk ile aynı işlemi görmekte ve aynı kalitede çıkmaktadır. Üstelik eski koltuklarınız tüm bu işlemlerde sıfır koltuk fiyatının hemen hemen yarı fiyatına ya da üçte bir fiyatına mal edilmektedir. Nihayetinde sizler koltuklarınıza yeniden kavuştuğunuzda hem göz zevkinize hem konforunuza hem de bütçenize göre en doğru seçimi yapmış olacaksınız.
Kullandığımız malzemeler ve döşeme kumaşları / derileri ülkemizin seçkin firmalarının ürünleri olup son moda tay tüyü kumaş, kadife kumaş, flok kumaş, saten kumaş, nubuk kumaş vs vs ve deriler üretici firma garantisindedir. Yapılacak işçilik de Koltuk Dekorasyon Evi olarak bizlerin garantisindedir. Bakırköyde koltuk döşemeci arıyor iseniz en iyi fiyat en kaliteli hizmet Koltuk Dekorasyon Evi'nde.
Genel olarak koltuk döşeme ve tamiri yaptığımız ev tipi koltuklar; köşe koltuk takımı, klasik koltuk takımı, çekyat takımı, berjer takımı, kanepe takımı, kapitoneli chesterfileld koltuk takımı, josefin, antika koltuk takımıdır.

Koltuk döşeme işlemi uyulanmış koltukların önceki ve sonraki hallerinden bir kaç görüntü

koltuk kaplama

Bakırköy ofis büro koltukları tamiri noktasında bizlerden hizmet alabilirsiniz.

Ofis ve işyerlerinizde bulunan koltuklarınızın her türlü tamirat, bakım, döşeme ve yeni koltuk ihtiyaçlarınız profesyonel ekiplerimizce yapılmaktadır. Yoğun ve stresli iş hayatınızda ofis büro koltuk tamirini de bir stres kaynağı olmaktan çıkarıyor hizmeti adresinizde sunuyoruz. Tamir için atölyemize gelmesi zorunlu olan koltukları ücretsiz servislerimiz ile adresinizden alıyor kısa sürede yaparak sizlere zaman ve iş gücü kaybı yaşatmadan adresinize teslim ediyoruz. Bakırköy büro koltukları tamircisi firması olarak adresinizden aldığımız koltukların tamir süresi sizlere sorun yaşatacak düzeyde ise çeşitli yollarla mağdur olmamanızı sağlıyoruz. Bunlar: servise aldığımız koltukların yerine kullanmanız için yedek koltuk hizmeti, hafta sonu tatilinde tamir hizmeti ya da kısım kısım tamir hizmeti gibi çeşitli opsiyonlardır.
Büro koltukları kendi içerisinde kategorilere ayrıldığından tamir, bakım ve yedek parça değişimi yaptığımız büro koltukları şunlardır: makam koltukları, çalışma koltukları, personel koltukları, bekleme koltukları, yönetici koltukları, fileli ofis koltukları, toplantı koltukları, sekreter koltukları, ofis kanepeleri ve ofis sandalyeleri.

Ofis koltuklarının hangi parçalardan oluşur? En alt parçadan saymaya başlarsak : tekerlek, plastik ya da demir ahtapot ayak, amortisör, mekanizma, koltuk iskeleti ve kollar.

ofis koltuklarınız ve ofis sandalyelerinizde meydana gelen her türlü arıza, tamirat ve döşeme işlemleri garantili bir şekilde yapılmaktadır. Bakırköy ofis koltukları tamiri fiyatlarımız yapılacak tespitten sonra belirlenmektedir.

ofis koltuğu tamiri

Restaurant, kafeterya ve kahvehane koltuklarınızın da tamirat ve döşemelerini bizlere yaptırabilirsiniz.

Cafe sandalyesi ve koltukları yoğun kullanım sonucu deforme olur ya da sünger çökmeleri meydana gelir. Aynı şekilde restaurant sandalyelerinde de aynı sorun meydana gelir. Bu noktada firmamız sandalye döşemesi ve koltuk döşemesi yaparak bu sorunlarınıza hızlı ve uygun fiyatlı çözüm bulmaktadır. Kafeterya, kahve, pub, bar ve restaurant gibi ticari işletmelere müşteri ve maddi kayıp yaşatmadan sandalyelerini peyder pey yaparak teslim ediyoruz. Ve bunu en kısa sürede gerçekleştirerek koltukları teslim ediyoruz.

Bakırköy cafe koltukları tamiri ve sandalyesi döşemesinden bir kaç kare

cafe koltuğu döşemesi

Uzmanlık alanlarımızdan biri de kuaför ve berber koltuklarınızın döşeme işlerini yapmak.

Bayan ve erkek kuaförlerinde kullanılan hidrolikli hidroliksiz her türlü koltukların tamiri ve döşemesi firmamızca yapılmaktadır. Erkek ve bayan kuaför salonlarında kullanılan saç kesme koltukları, saç yıkama koltukları, misafir ve müşteri bekleme koltukları başta olmak üzere her türlü koltuk ve kanepenin kaplamasının yenilenmesi, iskelet arızaları ve yedek parça tamirleri de firmamızca yapılmaktadır. Kuaför koltuklarında en çok arıza veren aksam amortisördür. Firmamızda birçok berber koltuğu amortisör çeşidi bulunmaktadır. Bakırköy kuaför koltukları tamiri olarak firmamız tarafından yapılan tüm tamirat ve döşeme işlemleri garantilidir.

Kuaför koltukları döşemesinden bir kaç kare

kuaför koltuğu döşemesi

Kamusal ve kurumsal firmalarında koltuk tamir ve döşeme işlerini yapmaktayız.

Hastane, otel, pansiyon, yurt, misafir evi vs vs gibi yatılı işyerlerinde kullanılan yatak olabilen koltuklar (hasta refakatçi koltukları, kan alma koltukları, kan alma sedyesi, sedyeler) da dahil her türlü koltuk, sandalye, kanepe ve berjerlerin tamiri, kumaş ve deri kaplaması ( döşeme ) işleri de yaptığımız işlerdendir. Bu tarz koltuklar yoğun kullanım alanlarında kullanıldığından maksimum kalitede ürünler ile hazırlanmalı ve tecrübeli ellerden çıkmalıdır. Firmamız bu tarz yoğun ve farklı müşteri potansiyeli barındıran yoğun kullanım alanlarında kullanılan koltuk, sandalye ve her türlü oturma grubunun tamir ve döşemesinde yeterince tecrübelidir. Üstelik yapılan her türlü tamirat garanti kapsamındadır.

Berjer ve tekli koltuklarınızda bizlere emanet

Evlerimizin vazgeçilmezi olan berjerler günlük hayatta bir çok yerde karşımıza çıkabilmektedir. Artık birçok restaurant, cafe, otel vs vs gibi mekanlarda berjer tipi koltuklar kullanmaktadır. Rağbetin artmasıyla üründeki çeşitlilikte aynı oranda artmıştır. Klasik berjer, kulaklı berjer, kapitoneli berjer, düğmeli berjer, ahşap berjer gibi birçok berjer modelleri türemiştir. Artan talep ve rekabet ortamıyla onlarca modele bürünen berjerler ki işçilik ve kalite de aynı oranda artmıştır. İyi bir ustadan çıkan bir berjer konforu ve görüntüsü ile hayranlık uyandırırken aynı oranda işini bilmeyen kişilerin yetersiz malzeme ile yaptığı berjerlerde bir o kadar hayal kırıklığına yol açmaktadır. Bu noktada firmamız Bakırköy berjer tamiri firması olarak berjer imalatı, berjer döşemesi, berjer koltukları tamiri gibi her türlü hizmette %100 müşteri memnuniyeti sunmaktadır. Yaptığımız her türlü tamirat ve imalat işleri de garanti kapsamındadır. Yapılacak işlerin ortalama tamirat / imalat süresi 7-10 iş günüdür. Detaylı bilgi için lütfen bizlerle irtibata geçiniz.

berjer döşemesi

Sandalye tamiri ve döşemesinde de bizleri seçin, rahat edin.

Ev ve işyerlerinde kullanılan sandalyelerinizin iskelet kırıkları başta olmak üzere her türlü tamir ve cila işleri ile kumaş deri kaplamaları da firmamızın sunduğu hizmetler arasındadır. Yemek masası sandalyeleriniz, cafe sandalyeleriniz, restaurant sandalyeleriniz, ofis sandalyeleriniz başta olmak üzere her türlü ev ve iş yeri sandalye modellerini tamir etmekteyiz. Ücretsiz servisimiz ile adresinizden alıp adresinize teslim ettiğimiz sandalyeleriniz işçilik ve kullanılan malzeme garantisi altındadır.Bakırköy sandalye tamiri. Ayrıca sizlerin beğendiği sandalye modellerini imalat etme kabiliyetine de sahibiz.

Hakiki deri koltuk tamiri, döşemesi ve imalatı da verdiğimiz bir diğer hizmettir.

Kişi ve kuruma özel koltuk imalatı hizmeti veren firmamız her türlü hakiki deri koltuk imalatı, tamiri, döşemesi hizmeti vermektedir. Özellikler herkesin hayranlık duyduğu Chetserfield kapitoneli koltuklarında hakiki deri ile döşeme işlerini yapmaktayız. Kullandığımız hakiki deri 1. sınıf İtalyan malı Orion marka hakiki deridir. Hakiki deri kapitoneli cester dışında, hakiki deri sandalye, hakiki deri büro koltuğu, hakiki deri berjer, hakiki deri kanepe imalatımızda vardır.

Kapitone ve chesterfiel uzmanlık ister, bu konuda kendimize ve ustalarımıza güveniyoruz.

Tasarımı ve yapısı ile hem göze hem de kaliteye hitap eden kapitoneli koltuklar birbirinden farklı onlarca modelle karşınızda. Koltuk Dekorasyon Evi olarak firmamız Chesterfield koltuk imalatı, tamiri ve döşemesi ile hizmetinizde. İster kumaş, ister deri, isterseniz de hakiki deriden imal ettirebileceğiniz kapitoneli koltukları ev ve işyerlerinizde güvenle kullanabilirsiniz. Kapitoneli koltuklar düğmeli ve çektirmeli olarak 2 farklı uygulamada ortaya çıkar. Bunlardan en çok tercih edileni ise düğme çektirmeli kapitoneli koltuklar. Kapitoneli koltuk denildiği anda kapitoneden kasıt yamuk kare aralıklarından oluşmasıdır. Bu karelerin kesiştiği noktalar süngerde öncesinden açılan deliklerden ip yardımı ile çektirilerek içeri gömülür. Bu sayede ortaya kapitoneli koltuklar ortaya çıkmış olur. Firma olarak hem sıfır kapitoneli koltuk imalatı yapmakta hem de mevcut kapitoneli koltuklarınızın tamir ve döşeme işlerini yapmaktayız.

Tv istirahat koltuklarınız emin ellerde.

Ev ve işyerlerinizde günün yorgunluğunu atmak ve eğlenceli dakikalar yaşamak için kullandığınız, tekli koltuk formatında, açıldığı anda ise yatak olabilen tv istirahat koltuklarının zamanla deforme olan deri ve kumaş yüzeylerinin tamiri yeniden kaplaması firmamızca yapılmaktadır. Tv koltuklarınız açılır ya da açılmayan model olsun fark etmeksizin döşemesi ve tamiri yapılmaktadır. Kaliteli kumaş ve deri kataloglarımız arasından dilediğiniz olanını seçebilir ve koltuğunuzun tamiratını yaptırabilirsiniz. Ayrıca tv koltuklarının döşemesi yapılırken koltuk süngerleri de gerekli tamirattan geçer. Genelde deforme olan kaplamanın altında kalan sünger kısımlarda çökme ya da ezilme meydana geldiğinden kumaş deri kaplama işi yaparken bu bölümlere de takviye yaparız ve tv istirahat koltuğunuzu ilk günkü gibi canlı ve dolgun hale getiririz.

Masaj koltuklarınız ve sedyeleriniz çöp olmasın, bize verin pırıl pırıl olsun.

Hemen hemen hepimiz uzun yolculuklarda verilen molalarda dinlenme tesislerinde mutlak görmüşüzdür bir kenarda duran ve 1 lira ile 3 dakika masaj elektrikli masaj koltuklarını. Ya da hastane, otel vs vs gibi tesislerde mutlaka görmüşüzdür. 3 dakika boyunca bel, sırt ve baldırlara yapılan masajın verdiği rahatlık adeta tüm yorgunluğumuzu götürüyor. Artan iş ve şehir stresi yüzünden ev tipi masaj koltuklarına da son zamanlarca ciddi rağbet olmaktadır. Bu noktada bir çok kişi yerli firmaların ithal ürünlerinden alırken bir çok kişi de maliyet yüzünden uzak doğudan direk kendisi sipariş vermekte ve masaj koltuğu almaktadır. Firmamız bu noktada Türkiye'de distribütörü olmayan masaj koltuklarının servis ve tamir hizmetini vermektedir. Aldığınız masaj koltuğunun kurulumunu bizlere yaptırabilirsiniz. Ayrıca ister servisi olsun ister olmasın her türlü masaj koltuklarının elektronik tamirini, döşeme ve kaplama tamirini yapmaktadır. Ticari masaj koltuklarının da teknik servis ve tamir hizmetini veren firmamız her türlü masaj koltuklarının deri kaplamasını sizlerin seçtiği renk ve desende kaliteli derilerle değiştirmektedir. Yapılan döşeme işi birebir orjinal kalıplar ile yapılarak masaj koltuğunuzun ilk günkü gibi canlı ve yeni olmasıyla son bulur. Masaj koltuklarının çalışmayan kısmı bölgelerinin tamiri de firmamızca yapılmaktadır. Bakırköy masaj koltugu tamiri döşemesi

Klinik ve spor salonlarında kullanılan sektörel oturma gruplarını da yapıyoruz.

Bir çok farklı sektörde kullanılan her türlü koltukların tamir ve döşemesini yapan firmamız tecrübeli kadrosu ile klinik koltuklarının da tamir ve döşemesini yapmaktadır.Özel poliklinik, diş kliniği, lazer epilasyon merkezleri gibi, kamu ve özel sektör farketmeksizin her türlü klinik, poliklinik ve sağlık kuruluşlarının koltuk tamir ve döşeme ihtiyaçları da firmamızca yapılmaktadır. Bu gibi kurumlarda kullanılan elektronik koltukların elektronik kısımları hariç diğer her türlü deri ve kumaş arızaları ile kırılma ve boya arızaları firmamızca tamir edilmektedir.
Spor salonlarında kullanılan koltukların, sedyelerin, ekipman deri aksamları da dahil döşeme adına her şey de firmamızca tamir edilmektedir.

Minder dikimi için bizlerden hizmet alabilirsiniz.

Özel ölçü minder dikimi hizmetini de bizden alabilir, sandalyeleriniz, bahçe mobilyanız, her türlü koltuk ve ihtiyaçlarınız için kumaş minder, deri minder diktirebilirsiniz. şark köşesi ya da oturma köşesi gibi sadece minderli oturma gruplarının da dikimi ve imalatını yapmaktayız.

Koltuk iskeletlerinizi onarıyor, cilalarını yeniliyoruz.

Koltuk iskeletlerinde meydana gelen her türlü demiri ahşap kırılması gibi birçok arıza durumunda orjinal döşemesini bozmadan tamirat ta firmamızca yapılmaktadır. Farklı firmaların döşeme masraflarıyla sizleri ekstra bir yükün altına sokmadan sadece arızalı bölgenin tamir edilmesi ile daha uygun fiyatlara bu sorunlarınıza çözüm olabiliriz. Koltuk iskelet tamiri 2 yıl garanti ile yapılmaktadır.
Ayrıca Koltuk Dekorasyon Evi olarak sandalye cilası, koltuk cilası, masa cilası gibi, cila ve renk değişim hizmeti de yapmaktayız. Koltuk, sandalye ve mobilyalarınızın renklerinden sıkılmış ya da tamir ihtiyacı duymuş iseniz lake cila yöntemi ile istediğiniz renkte cila değişimi yaptırabilirsiniz.


Bakırköy Koltuk Döşeme Servis Bölgelerimiz

Ataköy Basınköy Cevizlik Florya İncirli Kartaltepe Şenlikköy Yeşilköy Yeşilyurt Zuhuratbaba